Санклін - протимікробний препарат, має: антисептичну, протизапальну, сечогінну дію.
196 ₴
- Готово до відправки
- Має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну і бактерицидною дією.
- Надає благотворний вплив на роботу нирок і сечовивідних шляхів.
- Перешкоджає утворенню каменів і сприяє їх розчиненню і виведенню з органів сечовидільної системи.
- Перешкоджає затримці і накопичення рідини в організмі.
Сечовидільна система регулює кількість і склад рідини в організмі і виводить відпрацьовані продукти (шлаки) і надлишкову рідину. Перенесені інфекційні захворювання сечостатевої системи, такі як: пієлонефрит, цистит, уретрит і ін.; неправильне харчування; затримка відтоку сечі, можуть призвести до сечокам'яної хвороби.
Комплекс «Санклин», на відміну від сечогінних засобів, які виводять рідину з організму за рахунок впливу на нирки, зменшуючи їх здатність до утримання мінералів, навпаки, відновлюють природний баланс між калієм і натрієм, звільняючи організм від надлишків рідини.
Так само комплекс «Санклин» сприяє розчиненню не великих каменів і сечових солей.
При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб в цей період в організм надходили необхідну кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно.
Роль живильного комплексу, в даному випадку, виконують прозеры (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).
Прозери, у збалансованому вигляді містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму амінокислоти, вітаміни A, C, E, групи B, PP, H, D; макро-, мікроелементи K, Ca, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін; рослинні ферменти; фітогормони; полиенольные речовини; рослинні волокна та ін. Також прозеры посилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).
Всі рослини і амінокислота таурин, що входять до складу комплексу «Санклин», мають багатостороннім терапевтичною дією. Однак до складу комплексу «Санклин» вони включені завдяки наступним властивостям:
Листя мучниці звичайної (укр. листя мучниці звичайної) – очищають мочевыделящие шляху від бактеріальної флори. Мають протимікробну, протибактеріальний і протизапальною дією. Показаний при циститах, уретритах, сечокам'яної хвороби, нетриманні сечі.
Плодоніжки вишні – володіють сечогінною дією. Ефективні при лікуванні і профілактики сечокам'яної хвороби, як кровоспинний засіб при менструальних кровотечах.
Трава і плоди талабану польового (укр. трава та плоди талабана польового) – мають сечогінну, протимікробну та протизапальну дію. Ефективні при запаленнях яєчників і раку матки, при венеричних захворюваннях, стимулюють статеві функції у чоловіків, нормалізують менструальний цикл.
Трава грициків (укр. трава грициків звичайних) – має виражену кровоспинну дію при ниркових, легеневих, шлунково-кишкових і маткових кровотечах, показана при захворюваннях нирок і мочевывого міхура, при каменях у нирках.
Трава горця птичьго (укр. трава споришу звичайного) – підвищує діурез, виводить з сечею надлишок іонів натрію і хлору, у результаті чого збільшується фільтрація в ниркових клубочках і зменшується зворотна резорбція в ниркових канальцях. Перешкоджає утворенню каменів у нирках, ефективна при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів, має антитоксичну дію.
Нирковий чай (укр. ортосифон) – має протизапальну та сечогінну дію. Сприяє виведенню з сечею хлоридів, сечовини і сечової кислоти. Ефективний при запаленнях жовчного і сечового міхура, при каменях у нирках і жовчному міхурі, при гострих і хронічних захворюваннях нирок.
Трава хвоща польового (укр. трава хвощу польового) – виявляє діуретичну, протизапальну та протимікробну дію, перешкоджає утворенню каменів у нирках.
Суцвіття ромашки лікарської (укр. квітки ромашки лікарської) – чинить протизапальну, антисептичну спазмолітичну, седативну і знеболюючу дію. Ефективно при порушенні менструального циклу, болісних менструаціях і захворюваннях жіночих статевих органів, при хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів.
Листя брусниці (укр. листя брусниці) – мають сечогінну жовчогінну, антисептичну і в'язким властивостями, ефективні при лікуванні і профілактиці сечокам'яної хвороби, гострих і хронічних запальних процесах сечостатевої системи, нічному нетриманні сечі.
Трава кропиви дводомної (укр. трава кропиви двудомної) – має сечогінну, протизапальну і загальнозміцнюючу дію, показана при сечокам'яній хворобі, асциті, набряках.
Насіння льону звичайного (укр. насіння льону звичайного) – володіє протизапальними властивостями, ефективні при сечокам'яній хворобі, при захворюванні нирок і сечового міхура.
Корінь кульбаби (укр. корінь кульбаби) – має сечогінну і спазмолітичну дію, показаний при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобах, хронічних запорах.
Трава подорожника (укр. трава подорожника) володіє протизапальними властивостями, ефективна при запаленні сечового міхура і нетриманні сечі.
Таурин (амінокислота) – відновлює баланс між калієм і натрієм, перешкоджаючи, таким чином, затримки і накопичення рідини в тканинах і сприяючи її своєчасному виведенню з організму. Эфективна проти бактерій, вірусів та дріжджоподібних грибів.
Ефективність:
Підтверджена клінічними випробуваннями ІПАГ АМН України.
Спосіб застосування:
Дорослим по 1 капсулі 2 рази в день, дітям від 6 до 12 років по 1 капсулі в день перед їжею, запиваючи водою. Курс прийому 30 – 45 днів. Повторний курс-після двотижневої перерви.
Побічні ефекти:
У процесі клінічних випробувань побічні явища не виявлені.
Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів.
Склад:
Прозери, Суміш фітокомпонентів, Мучниця звичайна (листя), Вишня (плодоніжки), Талабан польовий (трава і плоди), Горець пташиний (трава), Пастуша сумка (трава), Нирковий чай, Хвощ польовий (трава), Ромашка лікарська (суцвіття), Брусниця (листя), Кропива дводомна (трава), Льон звичайний (насіння), Кульбаба (корінь), Подорожник (трава), Таурин.
Основні | |
---|---|
Виробник | Choice |
Країна виробник | Україна |
Кількість | 30 шт. |
Тип | Капсули |
Користувальницькі характеристики | |
Кількість в упаковці | 30 |
Форма випуску | Капсули |
- Ціна: 196 ₴